De geruchten deden al geruimte tijd de ronde, maar eindelijk kunnen we het publiceren: AH ’78 start vanaf komend seizoen (2019/2020) een heuse zaalvoetbalafdeling. Door het bestuur zijn in de afgelopen weken achter de schermen de nodige voorbereidingen getroffen om zaalvoetbal mogelijk te maken. En dat heeft duidelijk resultaat gehad.

Van het gezellige en sportieve veldvoetbal dat wij op onze club gewend zijn is het een kleine stap naar de tevens gezellige en sportieve wereld van het zaalvoetbal. Deze aanvulling op ons voetbalaanbod is de club op het lijf geschreven, zo blijkt ook uit het aantal inschrijvingen en berichten dat zelfs al voor deze bekendmaking zijn binnengekomen. Het lijkt er dan ook op dat er volgend seizoen meerdere teams in het rood-zwart van onze club in de zaal te bewonderen zullen zijn.

Wil jij ook graag zaalvoetballen? Meld je dan snel aan middels ons inschrijfformulier of neem contact op via info@ah78.nl.